Witam Państwa na stronie poświęconej suplementom odżywczym firmy CaliVita International. Zapoznaj się z tymi produktami, przeczytaj, skorzystaj z porady niezależnych konsultantów w zakresie suplementacji dietami oraz zastosuj je aby poprawić swoje samopoczucie.

Stara mądra maksyma mówi: „Kto co zjada takie zdrowie posiada”. A czy my współcześnie żyjący ludzie odżywiamy się prawidłowo? Chyba raczej nie. Często w pośpiechu, tłuste, małowartościowe spożywamy posiłki. Organizm zaczyna krzyczeć: „pomocy”! – boli głowa, żołądek, jelita, złe samopoczucie i ogólnie pojawić się mogę problemy z różnymi dolegliwościami, czy nawet bardzo poważne choroby. W takiej sytuacji człowiekowi mogą przyjść z pomocą suplementy firmy CaliVita .

Ale nie dajmy się zwieść! Suplementy nie mają nam służyć za pożywienie, one mają dostarczać środków: witamin, minerałów, enzymów i innych wartościowych substancji, żeby nasz organizm był dobrze odżywiony w każdej komórce ciała, bo wtedy właśnie będzie mógł stawić czoła wielu dolegliwościom i trudnym niekiedy chorobom. Są więc one po to by w naturalny sposób wzmacniać odporność naszego organizmu. A my w miarę normalnie mamy się odżywiać.

Polecamy stosowanie preparatów firmy CaliVita.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na skrzynkę mailową: info@leki-natury.pl . Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Zapytania można składać także telefonicznie pod numerem telefonu 502-037-372 ( w godz. od 18 do 22 ). Zawsze jesteśmy gotowi udzielić Ci porady w stosowaniu produktów CV lub szczerze doradzić Ci, że musisz udać się do lekarza.

Główne suplementy tej firmy to: AC-ZYMES, NOPALIN, PARAPROTEX, VIRAGO i C-500 stosowane wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju, grzybic, pasożytów, gronkowców, glisty ludzkiej, lambii, owsików, boreliozy, wspomogą leczenie zatok, torbieli, cyst, mięśniaków, trądzika i czyraków.

W przypadku anemii pozytywne zastosowanie ma użycie naturalnego żelaza Iron Plus, w dolegliwościach jelita grubego (AC-Zymes, Nopalin), przy anginie (Paraprotex, Virago i C-500), a wspomagająco w walce ze stresem stosuje się przeważnie Stress Management i Rhodolin.

Większą ofertę suplementów możesz znaleźć w sklepie leki-natury.calivita4.me.

Jeśli chciałbyś kupować taniej możesz zostać członkiem KLUBU CALIVITA. Członkostwo do niczego nie zobowiązuje, nie musisz co miesiąc kupować niczego jak w niektórych innych sieciach, ale daje możliwość zakupu 30% taniej oraz możliwości zarobku jako konsultant lub dystrybutor firmy. Chcąc przedłużyć członkostwo należy jedynie raz w roku dokonać zakupu na kwotę 85,- zł (produktu lub sumy produktów). W przypadku braku zakupu zostajesz automatycznie skreślony z listy klubowiczów bez żadnych zobowiązań.

PARAPROTEX

NOPALIN

AC ZYMES