Osoby mające tzw. alergie „uniwersalną”, czyli uczulonych dosłownie na wszystko: lakier podłogowy, plastikowe fotele, okoliczne kwiaty czy sklep spożywczy mają problemy również z wątrobą i jej funkcjami odtruwania. Mają nie tylko zatkane drogi żółciowe, mogą być również zarażeni owczą motylicą wątrobową żyjącą w drogach żółciowych lub innymi pasożytami, bakteriami czy grzybami. To one są odpowiedzialne za wydzielanie ogromnej ilości toksyn, które wraz z krwią „wędrują” po całym organizmie wywołując alergie.

Podstawą w usuwaniu przyczyn alergii jest:

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU, PRZYJMOWANIE NATURALNEJ WITAMINY C, MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO I SOKU POLINESIAN NONI.

Dlaczego oczyszczanie?

CHODZI O TO, ABY ZALEGAJĄCE W KOMÓRKACH TOKSYNY ORAZ ZATYKAJĄCE KANAŁY NATURALNEGO OCZYSZCZANIA GRZYBY, BAKTERIE CZY INNE ROBAKI BYŁY USUWANE NA ZEWNĄTRZ.

W taki właśnie sposób organizm zacznie funkcjonować prawidłowo i często po kuracji oczyszczających problem alergii znika. Oczyszczanie to nie tylko stosowanie produktów naturalnych to również dieta, która jest niezwykle ważna, dieta bez produktów typu mleko pasteryzowane i UHT, bez białego pieczywa z drożdżami, bez cukru, bez pożywienia  przetworzonego, konserwowanego sztucznie.

Na skutek niewłaściwego trawienia pokarmów powstaje śluz, który gromadzi się w różnych miejscach: oskrzela, płuca, uszy a w niektórych miejscach tworzą się cysty. Taki śluz to doskonała pożywka dla bakterii, grzybów — to dla nich istny „raj”. Ten śluz gromadzący się w oskrzelach prowadzi niekiedy nawet do astmy, zapchane oskrzela, źle odżywione nie są w stanie działać prawidłowo.

Białe pieczywo zapycha jelita oblepiając je.

Czy pamiętacie jak w młodości robiło się klej z mąki? Taki właśnie klej robi się w naszych jelitach to wszystko sprawia, że pokarm, zamiast być trawiony — gnije i fermentuje wydzielając trujące toksyny przenikające do krwi i zatruwające cały organizm. To właśnie przez to powstaje alergia oraz gorsze samopoczucie, dyskomfort ze strony układu pokarmowego typu wzdęcia, zaparcia, odbijania oraz inne objawy zatrucia organizmu, które mogą sugerować zupełnie inne choroby, na które lekarze przepisują leki chemiczne – paradoks!

Więcej o kuracji wspomagającej oczyszczanie organizmu tutaj.